NZXT Hades - przestronna obudowa komputerowa


Firma NZXT wprowadza do swojej oferty obudowę komputerową o nazwie Hades. Produkt z pewnością przypadnie do gustu osobom, którzy posiadają rozbudowane, wydajne konfiguracje.

Pojawienie się wyszukiwarki Goojje miało bezpośredni związek z zapowiedzią wycofania się Google'a z Chin. Logo chińskiej firmy jest jednak zbyt podobne do loga amerykańskiego giganta. Francuska firma UNOWHY zaprezentowała kuchenny tablet o nazwie QOOQ. Urządzenie posiada 10-calowy dotykowy wyświetlacz. Po niedawnej premierze modelu W6000, BenQ wprowadza na polski rynek kolejny model projektora dedykowanego dla kina domowego – BenQ W600.CV zamieszczane na kanale YouTube, blogi zawodowe kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne prowadzone za pomocą Skype’a – to najnowsze tendencje na rynku pracy. Advanced Systems International wprowadził do oferty kolejne, po dodatku USB Aware, rozszerzenie programu USB Lock RP służącego do zdalnego zarządzania ochroną przed wyciekami danych z komputerów w sieci. Wizualizacje danych finansowych: tabel rachunku zysków i strat, bilansu, rachunków przepływów pieniężnych oraz finansowania krótkoterminowego tabele używane w modelach ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szaleństwo na punkcie Twittera sięgnęło absurdu. Pewna para młoda, tuż po złożeniu przysięgi małżeńskiej, uaktualniła swoje profile na mikroblogu. Przed całowaniem panny młodej.

Jak dotąd Microsoft wstrzymywał się z podawaniem oficjalnej ceny Kinekta, czyli nowego, dość rewolucyjnego kontrolera do gier. Teraz już wiemy, ile zapłacimy za granie bez gamepada. Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

Firmy Micron i Intel dumnie informują, że wyprodukowały pierwsze na świecie układy pamięci flash Multi-Level Cell NAND w technologii 34 nm, zapisujące po 3 bity w komórce. 1. PKPiR podstawowe narzędzie księgowe podatników opodatkowanych na zasadach ogólnych. 2. Podatek dochodowy od osób fizycznych ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Zapoznanie z aplikacją; 2. Tworzenie prezentacji; 3. Praca z prezentacją; 4. Drukowanie prezentacji; 5. Porządkowanie elementów prezentacji; 6. Dodawanie i modyfikacja tekstu; 7. Stosowanie i ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenieI. Rachunkowość finansowa i sprawozdawczość (60 godz. ) II. Rachunek kosztów rachunkowość zarządcza (32 godz. ) III. Analiza finansowa bilansu i rachunku zysków ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie Do premiery rynkowej iPada coraz bliżej. Apple już teraz uruchomił specjalną wersję sklepu App Store dla czytnika e-booków, by każdy mógł się zorientować co będzie mógł pobrać i kupić. Celem szkolenia jest zdobycie, usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy z obszaru naliczania i rozliczania świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego, jakie przysługują ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przenośny dysk twardy z dwoma standardami USB


Firma Transcend zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego modelu przenośnego dysku twardego, o nazwie StoreJet 25D3. Od poprzedników odróżnia go przede wszystkim interfejs. W tym przypadku zastosowano USB 3.0.

Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze komputera (Warszawa)


1. Zainteresowanie tematyką szybkiego pisania na komputerze - pobudzenie motywacji do nauki 2. Pisanie bezwzrokowe na tle różnych krajów, zalety i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zobacz, jak wygląda Call of Duty: Black Ops


Na razie możemy zapomnieć o aferze z Infinity Ward i dać kredyt zaufania Activision Blizzard, które zaprezentowało nowy zwiastun do przyszłej część Call of Duty. Black Ops wygląda fenomenalnie.

YouTube przesiada się na standard IPv6


Portal Google YouTube zaimplementował obsługę protokołu IPv6. Zmiany zostały od razu wdrożone na serwer produkcyjny.

Unia Europejska apeluje do WTO o zainteresowanie się cenzurą w Chinach


„Wielki Chiński Firewall” jest barierą w wolnym handlu i powinno się tym zająć WTO. Tak przynajmniej uważa Neelie Kroes, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej.

GMail będzie wykrywać "podejrzaną" aktywność kont


Google dodaje do swojej usługi e-mailowej funkcję monitorowania potencjalnie podejrzanych aktywności w obrębie procesu logowania się do konta GMail.

Podatek VAT i CIT na 2010 r oraz pozostałe podatki dotyczące działalności budowalnej- różne miasta (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Aplikacje na Facebooku zyskały nowe możliwości


Od dziś aplikacje webowe umieszczone na Facebooku będą mogły pobierać adresy e-mailowe użytkowników. Oczywiście, za ich zgodą.

Język angielski dla finansistów i księgowych - Katowice - weekendowo (Katowice)


The topics will include: Company finance. Money and banking system. Types of business units. Accounting. Auditing and accounting regulations. International ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy językowe dla firm, osób indywidualnych (Lublin)


...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Facebook i MySpace mają w nosie prywatność użytkownika?


Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

Co lubi użytkownik Twittera?


Twitter stał się na tyle wielkim fenomenem, że marketerzy badają jego użytkowników pod każdym możliwym względem. Najnowsza analiza pokazuje co robią Twitterowcy, po opuszczeniu portalu.

Asus rozważa przejęcie Toshiby


Asus ma wielkie plany na najbliższe lata. Do 2011 roku chce wejść do pierwszej trójki największych producentów notebooków. Aby to osiągnąć, nie wyklucza przejęcia firm trzecich.

Książka Przychodów i Rozchodów w oparciu o Programy Symfonia oraz Płatnik (Gdynia)


Kurs skierowany jest do osób zarówno nie znających jeszcze zagadnień księgowych jak i tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę. Możliwość płatności ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pierwszy aparat BenQ z technologią HDR


BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260.

Karta R5670 Cyclone 1G dla amatorów i profesjonalistów w dziedzinie podkręcania


MSI wprowadza do sprzedaży nową serię kart graficznych R5670 Cyclone 1G, z unowocześnionym systemem chłodzenia.

Kościół będzie rekrutować przez Facebooka


Jeden z francuskich Kościołów Katolickich postanowił rekrutować nowych księży poprzez serwisy społecznościowe, aby zachęcić młodsze osoby do czynnego duchowieństwa.

Microsoft daje psu jego własne konto Xbox Live


Pies o imieniu Oscar wydał 63 dolary na zakup 5 tysięcy punktów w systemie Xbox Live, podczas gdy jego właściciel spał. Microsoft przyznał psu jego własne konto, a pieniądze zwrócił właścicielowi.

Wieloplatformowy Adobe Flash Player


Rozpoczęły się beta testy wtyczki Adobe Flash Player 10.1. Jedną z głównych zalet rozszerzenia jest jego wieloplatformowość.

Luka w zabezpieczeniach Opery


Przeglądarka Opera zawiera usterkę, dzięki której można zawiesić przeglądarkę a następnie zdalnie wykonać złośliwy kod.