Gra Pong kontrolowana oczami


Studenci z Imperial College London zaprojektowali grę wideo Pong, którą można kontrolować przy pomocy ruchu gałek ocznych.

Do premiery rynkowej iPada coraz bliżej. Apple już teraz uruchomił specjalną wersję sklepu App Store dla czytnika e-booków, by każdy mógł się zorientować co będzie mógł pobrać i kupić. 1. Problematyka prawna dotycząca nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych. 2. Problematyka organizacyjna dotycząca nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Greenpeace i Apple nigdy się za bardzo nie lubili. Dziwić może więc fakt, że organizacja mianowała ten koncern najekologiczniejszą firmą na świecie.Mając powyżej uszu ciągłej obecności laptopów Apple'a w filmach, Microsoft postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i od teraz będziemy mogli oglądać notebooki z logiem Windows. Wyniki badań „Mądry Internet”, poświęcone zachowaniom polskich internautów pokazują, iż płeć ma wpływ na to jaką aktywność preferujemy oraz jak oceniamy zjawiska w sieci. W Sieci pojawiły się pierwsze informacje o nowym smartfonie firmy Motorola, który ma być wyposażony w 3,7-calowy ekran, GPS, WiFi oraz system operacyjny Google Android 2.0.

Zjazd Twórców Gier, czyli coroczne ogólnopolskie spotkanie amatorskich i niezależnych twórców gier oraz ich współpracowników - grafików, muzyków, scenarzystów, redaktorów oraz graczy, odbędzie w dniach 15-19 lipca na terenie Uniwersytetu Gdańskiego.

Wzmożony ruch w segmencie smartfonów skłonił firmę Sony Ericsson do oficjalnej prezentacji modelu XPERIA X2, wyposażonego w 3,2-calowy ekran dotykowy i system Windows Mobile 6.5. Urządzenie o nazwie FOTOBOX firmy Honestech jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które muszą w krótkim czasie przygotować multimedialną prezentację.

...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft zaprezentował kierunek, w którym będzie się rozwijać wyszukiwarka Bing. Witryna, w wersji beta, korzysta z Silverlight i dopasowuje się do urządzeń mobilnych. MSI pracuje nad nowym netbookiem z serii Wind, który bedzie wykorzystywał zupełnie nową platformę Intela o nazwie Pine Trail Atom.NEC prezentuje swój najnowszy dodatek do linii MultiSync. Jest to 17-calowy monitor LCD o rozdzielczości 1280 x 1024 piksele (5:4), który pobiera o 42 procent mniej mocy od swojego poprzednika. Ruszyły zapisy do trzeciej, a zarazem przedostatniej tury eliminacyjnych rozgrywek gry Counter-Strike 1.6 zorganizowanych w ramach organizacji sportów elektronicznych – Ligi Cybersport. Przed miłośnikami gier komputerowych cztery tygodnie wirtualnej walki o najwyższe lokaty w tabeli, a co za tym idzie awans do turnieju głównego, którego stawką jest miejsce w finale LAN projektu Cyberarena 36i6. Po trzech latach projektowania, Cerulean Studios wreszcie udostępnia "multi-internetowy" komunikator, który oferuje współpracę między innymi z Yahoo, Windows Live czy Google Talk.

Windows 7 sprzedaje się o 234% lepiej, niż Vista


NPD, firma zajmująca się badaniem rynku konsumenckiego, ostatecznie potwierdziła: Windows 7 sprzedaje się dużo lepiej, niż Vista.

Operator podnośnika koszowego (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: wiadomości o dozorze technicznym, wymagania kwalifikacyjne, pojęcie stateczności urządzenia, urządzenia zabezpieczające, budowę urządzenia części elektryczne i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Xbox LIVE w Polsce nie będzie - przynajmniej na razie


Microsoft spotkał się z organizatorami akcji na rzecz uruchomienia Xbox LIVE w Polsce. Niestety, Kontrakcja otrzymała tylko mgliste zapewnienia dotyczące planów na przyszłość.

Windows Phone 7 - mroczne sekrety


Redakcja tweakers.net dotarła do poufnego dokumentu Microsoftu na temat Windows Phone 7. Podobnie jak Android z usługami Google’a, system będzie zintegrowany z Windows Live.

Sześciordzeniowy Core i7 coraz bliżej


Oczekiwany już od paru miesięcy, pierwszy sześciordzeniowy procesor firmy Intel, przeznaczony na rynek konsumencki już zaczyna pojawiać się w sklepowych ofertach. Układ o nazwie Core i7 980X Extreme Edition w Europie wyceniany jest na około 930 euro. To bardzo dużo. Z pewnością o wiele za dużo aby procesor ten był jakoś specjalnie rozchwytywany, ale z drugiej strony, ten segment (najwyższy) rynku nie jest duży, a więc o nadmierny popyt i tak Intel nie musi się obawiać.

Szkolenie zaawansowane CATIA V5 (Wrocław)


Generative Shape Design - budowanie modeli powierzchniowych i krawędziowych, - analiza jakości modeli, - drzewo struktury, sety geometryczne, Power Copy, - zalecenia dla ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie Zespołem - Katowice (Katowice)


Zakres tematyczny zajęć 1.Przywództwo osobowość lidera: Przywódca pozytywy - negatywy Style zarządzania a moi pracownicy Budowanie wizerunku przywódcy 2.Budowanie relacji międzyludzkich: Zasady procesu komunikacji Dobre ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy, "atomowy" tablet convertible


Fima Dynamism rozpoczęła przyjmowanie zamówień na nowy model tabletu convertible, viliv S10 Blade, wyposażonego w matrycę dotykową (Multi-Touch) o przekątnej 10,1 cala i natywnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli.

Kurs Masaż gorącymi kamieniami inaczej Masaż Kamieniami Wulkanicznymi (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje: Historia masażu kamieniami wulkanicznymi. Zalety terapii zasady działania kamieni. Rodzaje kamieni używanych do zabiegu. Przeciwwskazania i wskazania do ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tworzenie stron internetowych - HTML, Dreamweaver, plastyczne projektowanie (Wrocław)


Html/css - 5 spotkań dreamweaver - 5 spotkań plastyczne projektowanie stron - 2 spotkania Razem: 12 spotkań, 36 godzin lekcyjnych ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Adesso MKB-135B - nowa klawiatura dla graczy


Amerykańska firma Adesso uruchomiła sprzedaż nowego modelu klawiatury przeznaczonej głównie dla graczy. Urządzenie o nazwie MKB-135B, według producenta, wyróżnia się zastosowaniem klawiszy z mechanicznymi przełącznikami.

Problemy z porozumieniem ACTA


Wyciek dokumentów i protokołów dotyczących porozumienia ACTA wskazuje, że mimo nacisku na jak najszybsze sfinalizowanie sprawy, poszczególne państwa wciąż nie mogą się dogadać w elementarnych kwestiach.

Jest porozumienie w sprawie sprzedaży Skype'a


Ebay, właściciel Skype’a, w końcu porozumiał się z jego twórcami w sprawie sprzedaży komunikatora.

Samsung szykuje tablet z Androidem i wyświetlaczem Super AMOLED


Według serwisu ETNEws, firma Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego, 7-calowego tabletu pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Urządzenie to ma ponoć pojawić się przed końcem bieżącego roku. Nowy tablet może mieć nazwę Samsung S-Pad i ma być alternatywą dla iPada firmy Apple.

Podstawka pod notebooka - chłodzi i gra


Firma Logitech zapowiedziała uruchomienei sprzedaży nowej podkładki pod komputer przenośny - Speaker Lapdesk N700. Urządzenie łączy w sobie kilka różnych funkcji. Spód wypełniony jest pianką, dzięki której podstawkę można wygodnie ułożyć na kolanach. W środku znajduje się wentylator schładzający notebooka.

Zapraszamy do naszej kancelarii prawnej we Wrocławiu, gdzie prawnik Wrocław udzieli ci bezpłatnej porady prawnej Wrocław. Nasze porady prawne Wrocław od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Prawnik Wrocław udziela porad prawnych w każdą środę. Jeśli chcesz prawnik Wrocław będzie mógł poprowadzić twoją sprawę. Nie będziesz angażowany w jej przebieg, a wszystkim zajmie się prawnik Wrocław. Poznasz też koszty jakich prawnik Wrocław zażąda za rozwiązanie twoich prawnych problemów.