"Kino w Pięciu Smakach"


Festiwal Filmowy "Kino w Pięciu Smakach" to jedyny w Polsce przegląd kinematografii azjatyckiej, który już po raz trzeci przeniesie nas jesienią w zmysłowy i pełen koloru świat Dalekiego Wschodu. Tym razem w programie festiwalu znajdą się perły kinematografii tajlandzkiej.

Nowa książka Cherie Currie


Film o grupie The Runaways zachęcił wokalistkę Cherie Currie do ponownego zmierzenia się z własną autobiografią.

Pierwszy milion w "Milionerach"!


No i stało się. Mamy naszego pierwszego milionera! Podczas ostatniego nagrania, po raz pierwszy w historii polskiego wydania teleturnieju padł długo wyczekiwany milion! Kto otrzymał czek na okrągłą sumę i jakie pytania zaprowadziły go do miliona okaże się już w marcu.

My Chemical Romance zainspirowani Stooges i MC5


Grupa My Chemical Romance pisze na swoją nową płytę znacznie krótsze piosenki, dzięki którym brzmienie zespołu jest bardziej "amerykańskie".

Mickey Rourke Dżyngis-chanem


Mickey Rourke zdradził, że scenarzysta John Milius ("Conan barbarzyńca", "Brudny Harry") pracuje nad filmem o Dżyngis-chanie. Z gwiazdorem w roli głównej.

"La Stampa": Polacy nie kochają Chopina, oni go czczą


"Polacy nie kochają Chopina, oni go czczą" - napisał w poniedziałek wysłannik włoskiego dziennika "La Stampa" relacjonując obchody Roku Chopinowskiego w Polsce. "W żadnym innym kraju świata nie żywi się podobnych uczuć wobec artysty" - ocenia gazeta.

Cradle Of Filth przed nagraniami


Już w kwietniu brytyjska grupa Cradle Of Filth rozpocznie nagrania nowej płyty.

Telewizja nowej generacji n nagrodzona


15 października 2009 roku podczas pierwszego dnia największej w Polsce Wystawy Telewizji Cyfrowej Sat Krak 2009 przyznano nagrody - Sat Krak – jedne z najbardziej prestiżowych polskich nagród związanych z telewizją cyfrową. Wśród zwycięzców tegorocznej edycji znalazła się również telewizja nowej generacji n nagrodzona w kategorii "Lider wśród firm tv-sat/operatorów".

Znów razem po 15 latach


W październiku ukaże się nowy singlowy utwór Robbiego Williamsa zatytułowany "Shame". Co istotne, piosenka została napisana przez wokalistę wraz z Garym Barlowem, byłym kolegą Robbiego z boysbandu Take That.

X Jubileuszowa Reality Shopka Szoł


X Jubileuszowa Reality Shopka Szoł pt. "Casino Polska 2010", odbędzie się 6 lutego o godz. 20. w sobotę w Teatrze Lalki, Maski i Aktora Groteska, ul. Skarbowa 2 w Krakowie.

Zombie poznaje się po tym, jak kończą


Rob Zombie "Hellbilly Deluxe 2", Roadrunner

Les Savy Fav w stylu lat 90.


Zespół Les Savy Fav zakończył pracę nad piątym długogrającym dziełem. Płyta "Root For Ruin" ukaże się 13 września.

"Taniec z gwiazdami": oficjalna prezentacja par


Już 6 września na parkiecie "Tańca z gwiazdami" powitają widzów Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. W poniedziałek, 24 sierpnia o godz. 13., telewizja TVN dokona oficjalnej prezentacji uczestników jubileuszowej, dziesiątej już edycji popularnego show.

Górniak rezygnuje. Przez Dodę?


Edyta Górniak nie będzie przewodniczącą jury nowego programu Polsatu "Tylko nas dwoje". Dlaczego?

Isis w Polsce: bilety w sprzedaży


10 listopada w warszawskim klubie Proxima wystąpi zespół Isis. W sprzedaży pojawiły się bilety na koncert.

znalezionych: 14639, strona 1 z 976
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Zapraszamy do naszej kancelarii prawnej we Wrocławiu, gdzie prawnik Wrocław udzieli ci bezpłatnej porady prawnej Wrocław. Nasze porady prawne Wrocław od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Prawnik Wrocław udziela porad prawnych w każdą środę. Jeśli chcesz prawnik Wrocław będzie mógł poprowadzić twoją sprawę. Nie będziesz angażowany w jej przebieg, a wszystkim zajmie się prawnik Wrocław. Poznasz też koszty jakich prawnik Wrocław zażąda za rozwiązanie twoich prawnych problemów.